WYCIERACZKI BOSCH

Złe warunki atmosferyczne są jednym z najczęstszych powodów rozmaitych wypadków drogowych. Takich sytuacji jak ulewne opady trudno przewidzieć ze znacznym wyprzedzeniem. W momentach, gdy urwanie chmury przytrafi się w dłuższej trasie często niezbędna jest kontynuacja podróży. Kluczową rolę w takich chwilach odgrywają zazwyczaj niedoceniane wycieraczki. Brak regularnych wymian może mieć wtedy opłakane skutki. W przypadku tego elementu nikt nie powinien decydować się na półśrodki i wybierać takie firmy jak Bosch. Wycieraczki tego producenta słyną wśród specjalistów z wysokiego poziomu wykonania. Nawet w najtrudniejszych warunkach charakteryzują się doskonałą kulturą pracy. Wszystkie wycieraczki Bosch gwarantują bardzo długą żywotność, która pozwala na zaoszczędzenie znacznych sum. Warto pomyśleć swojej ochronie i zabezpieczyć się na wypadek gwałtownej zmiany pogody. Niemal każdy, kto zainwestował w wycieraczki Bosch, na długo pozostał wierny egzemplarzom tej marki. W ofercie sklepu znajduje się szeroki wybór produktów tej firmy.

WYCIERACZKI BOSCH

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Wycieraczki Bosch AeroTwin zestaw szyby przedniej 650/530 A225S

Zestawy dedykowane Aerotwin to gwarancja idealnego dopasowania do danej marki samochodu – zarówno pod kątem długości i krzywizny piór oraz adaptera mocującego. Innowacyjna konstrukcja, jaką w tym przypadku zastosowano, daje możliwość optymalnego wycierania szyb ze zmniejszeniem siły tarcia i całkowitym wyeliminowaniem pisków podczas pracy. Zestaw ten to...

Cena 93,90 zł brutto 76,34 zł netto
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć