KLUCZE DO PRZEWODÓW H

KLUCZE DO PRZEWODÓW H

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Praska do zarabiania przewodów hamulcowych

Praska do zarabiania końcówek, uchwyt do przewodów Hamulcowych, adaptery metryczne: 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16 mm Przyrząd służy do zarabiania przewodów miedzianych lub cienkościennych rurek aluminiowych przy zarabianiu końcówek niezbędnych do połączenia tych przewodów w układzie hamulcowym. Nie nadaje się do rur stalowych.

Cena 39,99 zł brutto 32,51 zł netto
Więcej
W magazynie

Zestaw do wyciskania tłoczków hamulcowych 21elementów

SKŁAD ZESTAWU: praska prawoskrętna, praska lewoskrętna, belka do zapierania praski o siodło zacisku hamulcowego, zestaw krążków do wyciskania tłoczków hamulcowych większości aut dostępnych na rynku. Zestaw separatorów do zacisków hamulcowych z napędem ręcznym dostosowany jest do obsługi zacisków wciskanych (przednie hamulce) oraz wkręcanych (tylne...

Cena 69,99 zł brutto 56,90 zł netto
Więcej
W magazynie

Zestaw do wymiany płynu hamulcowego HIT

Zestaw do wymiany i odpowietrzania płynu hamulcowego. Pojemność 0.75l, zużycie powietrza: 180 litrów/min, ciśnienie pracy: 5-8 bar, wytwarzane podciśnienie: -0.5 bar, wejście: 1/4'', temperatura pracy: -20 do +50.

Cena 74,90 zł brutto 60,89 zł netto
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć